Class of 2018 recognized during Honors and Awards ceremony

Members of the Class of 2018 were recognized for their excellence and achievements during the annual Honors and Awards ceremony, held May 19 under the Commencement tent.

The following students were recognized:

  • Lea Adams: Chi Alpha Sigma, Sigma Theta Tau International
  • Margaret Adams: Theta Alpha Kappa
  • Camille Amato: Cum laude, IMA Accounting Honor Society, Sigma Beta Delta, Theta Alpha Kappa
  • Victoria Amberge: Summa cum laude
  • Nathan Amons: Alpha Phi Sigma, cum laude
  • Rachel Anastas: Alpha Mu Alpha, cum laude, Sigma Beta Delta
  • Haley Andrews: Dance Award, Pell Honors Program, SRU Dance Award
  • Jacquelyn Arseneault: Pi Delta Phi
  • Aryana Aslanzadeh: Sigma Theta Tau International
  • Alessio Ayuninjam: Nuala Pell Leadership Program
  • Tessa Baglini: Alpha Mu Alpha
  • Charles Baker: Chi Alpha Sigma, Sigma Beta Delta
  • Gina Balestrieri: Cum laude, Kappa Delta Pi
  • Michelle Baptista: Big Brothers Big Sisters of the Ocean State Award
  • Brandan Basil: Cum laude
  • Nathalie Bazile: Psi Chi, summa cum laude
  • Kimberly Beaton: Delta Epsilon Sigma, John X. Kerins Microbiology Award (biology and biomedical sciences), magna cum laude, Pell Honors Program
  • Sean Beaulieu: Chi Alpha Sigma, cum laude, Instrumental Music Award, Pell Honors Program, Sigma Beta Delta
  • Courtney Becker: Alpha Mu Alpha, magna cum laude, Sigma Beta Delta
  • Julia Bedard: Magna cum laude, Psi Chi
  • Kayla Bellanca: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Psi Chi
  • Caroline Bender: Bower Award in Politics, Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pi Sigma Alpha, Sigma Beta Delta
  • Kaylyn Bettencourt: Women, Gender and Sexuality Studies Club Award
  • Abigail Bianchi: Cum laude
  • Cathryn Blair: Kappa Delta Pi, magna cum laude, Sigma Phi Sigma
  • Katherine Blair: Cum laude, Pell Honors Program, Social Work Club Award, Social Work Department Field Award
  • Amber Blanchette: C. Edward Flood Memorial Award (art and art history), summa cum laude
  • Megan Boisclair: Cum laude, Pell Honors Program
  • Angela Bonavita: Campus Leadership and Student Service Award, EMT Club Award, SRU Dance Award
  • Erica Bonnette-Lykens: Alpha Mu Alpha, Chi Alpha Sigma, IMA Accounting Honor Society
  • Courtney Bouchard: Alpha Mu Alpha, Capt. Michael Dasovich ’84 (M) Memorial Award in Management, Chi Alpha Sigma, Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Alana Boulter: Pell Honors Program
  • Julia Bowman: Choral Ensembles Award, Pell Honors Program
  • Scott Brewer: Chi Alpha Sigma, cum laude, Sigma Beta Delta
  • Rosa Brito: Campus Leadership and Student Service Award
  • Samuel Brito: Alpha Phi Sigma, Chi Alpha Sigma, cum laude
  • Kevin Brocks: Chi Alpha Sigma, Christopher M. Kiernan Scholar-Athlete Award, Dr. and Mrs. E. William Burrell Economics Award, Pell Honors Program, Philosophy Department Award, Phi Sigma Tau, Sigma Beta Delta, summa cum laude
  • Jillian Bronson: Cum laude, IMA Accounting Honor Society
  • Ashlin Brown: Cum laude
  • Sara Bucking: Dwyer Award for American Studies
  • Caden Buckley: Chi Alpha Sigma, Sigma Beta Delta
  • Isabella Buda: Pell Honors Program, Sigma Phi Sigma
  • Maria Buonasora: Kappa Delta Pi, Willow Literary Journal Award
  • Abigail Burke: Chi Alpha Sigma
  • Courtney Burke: Accounting and Finance Club Award, Sigma Beta Delta, Sr. Ellen Rita O’Brien Accounting Award, summa cum laude
  • Elise Capozzi: Council for Exceptional Children Award
  • Nicole Cappabianca: Kappa Delta Pi, Psi Chi
  • Lea Carpanzano: Stagefright Award
  • Evelyn Cashara: Group Inspired for Today Award, magna cum laude, Psi Chi
  • Christiana Castillo: Sigma Beta Delta
  • Cassidy Chapman: Sigma Beta Delta
  • Caroline Charlton: Sigma Beta Delta
  • Christopher Chavarria: Sigma Beta Delta
  • Colleen Ciccone: Kappa Delta Pi, Phi Alpha Theta
  • Kendra Cimaglia: Cum laude, Psi Chi
  • Ryan Ciocco: Model UN Club Award
  • Alexa Cipkas: Chi Alpha Sigma, cum laude, Pell Honors Program, Sigma Beta Delta
  • Kathryn Clancy: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program
  • Brittanie Clarke: Kappa Delta Pi
  • Meagan Clickner: Hydroponic Club Award
  • Sarah Collins: Pell Honors Program
  • Ming Fen Congdon: Campus Leadership and Student Service Award, Pell Honors Program
  • Timothy Connelly: Alpha Mu Alpha
  • Brianna Connolly: Pell Honors Program
  • Jacqueline Connor: Alpha Mu Alpha, cum laude, Pell Honors Program, Sigma Beta Delta
  • Olivia Conway: Alpha Mu Alpha, American Marketing Association Award, Chi Alpha Sigma, cum laude, Sigma Beta Delta
  • Luc Copeland: Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program
  • Madeline Cordeiro: Lambda Pi Eta
  • Anissa Cote: Pell Honors Program
  • Elizabeth Crawford: Alpha Phi Sigma, cum laude, Pell Honors Program
  • Catherine Creane: Kappa Delta Pi
  • Taylor Cronin: Cum laude, Delta Epsilon Sigma, Sigma Theta Tau International
  • Emily Cuellar: Phi Sigma Tau, Psi Chi
  • Haixiang Cui: Cum laude, IMA Accounting Honor Society, Sigma Beta Delta
  • Kirsten Cunneen: Sigma Theta Tau International
  • Jacquelyn Cutts: Phi Sigma Tau
  • Madison Dabakian: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Mary Leonard Memorial Award in Early Childhood Education, Pell Honors Program
  • Matthew D’Amore: Chi Alpha Sigma
  • Rachele Dawson: Cum laude, Kappa Delta Pi
  • Itati Illiana DeBarros: Pell Honors Program
  • Jessie Delorey: Pell Honors Program
  • Kimberly Dennin: Cultural, Environmental and Global Studies Departmental Award, Pell Honors Program, summa cum laude
  • Noah Denzer: Cum laude, Mr. and Mrs. Henry J. Gorman Award for Excellence in Music, Pell Honors Program
  • Jessica DeVasconcelos: Theta Alpha Kappa
  • Aleksandra Dewa: Sigma Beta Delta
  • Eli Dias: Campus Leadership and Student Service Award, Dr. James Farrington Award (administration of justice), Pell Honors Program, Schank Award (ROTC), summa cum laude
  • Stefanie Dias: Sigma Phi Sigma
  • Charles Dipollino: Chi Alpha Sigma, cum laude, Financial Management Award, IMA Accounting Honor Society, Sigma Beta Delta
  • Casey Donahue: Alliance Francaise de Newport Award for Distinction in French, cum laude, French Excellence Award, Pell Honors Program, Pi Delta Phi
  • Nora Donahue: Chi Alpha Sigma, cum laude
  • Maureen Doyle: Sigma Beta Delta
  • Alanna Draleau: Cum laude, Pell Honors Program
  • Caitlin Ecsedy: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Sigma Theta Tau International
  • Kristen Ellis: Alpha Mu Alpha, cum laude, Sigma Beta Delta
  • Allyson Esielionis: Chi Alpha Sigma, cum laude
  • Elise Evans: Magna cum laude, Psi Chi
  • Ana Faiola: Cum laude, Psi Chi
  • Caroline Fallon: Pell Honors Program, Sigma Delta Pi, Sigma Theta Tau International
  • Kaitlynn Farrell: Best Buddies Award, cum laude, Kappa Delta Pi
  • Benjamin Faulkner: Alpha Mu Alpha
  • Jesse Ferrara: Magna cum laude, Pell Honors Program, Phi Sigma Tau
  • Laura Field: Magna cum laude, Sigma Beta Delta
  • Richard Finizio: Chi Alpha Sigma
  • Nathaniel Flachs: Arthur R. Masterson Award/Theatre Department Award
  • Gregory Ford: Alpha Mu Alpha
  • Lydia Foster: Lambda Pi Eta
  • Brittany Fox: Delta Epsilon Sigma, English Guild Award, Florence Kerins Murray History Award, Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program, Phi Alpha Theta, summa cum laude
  • Julia Fraser: Cum laude, Sigma Beta Delta
  • Tressie Fretschl: Campus Leadership and Student Service Award, Pell Honors Program, Salve SAVES Award, Sigma Phi Sigma, Social Work Department Award
  • Hannah Fulton: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program, Psi Chi, Sigma Phi Sigma
  • Courtney Gagnon: Delta Epsilon Sigma, Lambda Pi Eta, magna cum laude
  • Francesca Galeazzi: Sigma Phi Sigma
  • Sarah Garrity: Alpha Mu Alpha, Anthony Vatalaro Memorial Award in Marketing, Delta Epsilon Sigma, Sigma Beta Delta, summa cum laude
  • Morgan Gedney: Kappa Delta Pi
  • Effie Gianitsos: John and Helen Rok Memorial Award in Religious and Theological Studies, Pell Honors Program, Sarah Brown Sullivan Memorial Award in Literature, Sigma Tau Delta, summa cum laude, Theta Alpha Kappa
  • Allyson Gilbert: Pell Honors Program
  • Joseph Goff: Cum laude, Men’s Rugby Award, Sigma Beta Delta
  • Julianna Goodman: Pell Honors Program
  • Christina Grattan: Alpha Mu Alpha
  • Allison Graves: Film Club Award, magna cum laude, Pell Medal for Excellence in U.S. History, Phi Alpha Theta
  • Gabrielle Grilo: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Pell Honors Program, Shotokan Karate Club Award
  • Marissa Guerard: Delta Epsilon Sigma, Lambda Pi Eta, magna cum laude
  • Megan Guest: Chi Alpha Sigma
  • Mabelitza Guzman: Chi Alpha Sigma
  • Ryann Hall: Kappa Delta Pi, magna cum laude
  • Andrew Harmon: Chi Alpha Sigma, cum laude, Pell Honors Program
  • Shannon Harrington: Delta Epsilon Sigma, Lambda Pi Eta, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Lauren Healy: Campus Leadership and Student Service Award
  • Matthew Heeter: Chi Alpha Sigma, cum laude, Sigma Beta Delta
  • Kristen Hickey: Chi Alpha Sigma, cum laude, Sigma Theta Tau International
  • Nicole Horsman: Choral Ensembles Award, Kappa Delta Pi, Pell Honors Program
  • Autumn Houghton: Cum laude, Delta Epsilon Sigma, Edwin Wilmont Connelly Award (cultural and historic preservation), Phi Alpha Theta, Protect Our Wildlife Club Award
  • Genevieve Hoyt: Knights of Columbus Award (modern and classical languages), Northeast Conference Award for the Study of French, Pell Honors Program, Pi Delta Phi, Sigma Delta Pi, summa cum laude
  • Douglas Huber: Alpha Mu Alpha
  • Skyla Hudson: Magna cum laude, Pell Honors Program
  • Jacob Hugaboom: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program, Phi Sigma Tau, Psi Chi
  • Elizabeth Hughes: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Mary Leonard Memorial Award in Early Childhood Education
  • Kathryn Humanick: Cum laude, Modern Ink Award, Pell Honors Program
  • Kevin Hunt: Chi Alpha Sigma
  • Caitlyn Huyser-Jerauld: Alpha Mu Alpha
  • Christian Isidoro: Phi Alpha Theta
  • Meredith Iten: Sigma Beta Delta
  • Alexis Jankowski: Campus Leadership and Student Service Award, Delta Epsilon Sigma, Helene Kelly Burrell Award (psychology), magna cum laude, Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program, Psi Chi, Psychology Club Award
  • Megan Jenkins: Chi Alpha Sigma
  • Vanessa Joseph: Alpha Phi Sigma
  • Mamadou Omar Kane: Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program
  • Nicholas Karalekas: Kappa Delta Pi
  • Michelle Karparis: Kappa Delta Pi, Pell Honors Program, Secondary Education Award, Sigma Tau Delta, summa cum laude
  • Shannon Keenan: Pell Honors Program, Sigma Theta Tau International
  • Tara Kellenbarger: Chi Alpha Sigma, cum laude, Pell Honors Program, Sigma Beta Delta
  • Caroline Kelley: Campus Leadership and Student Service Award, cum laude, Pell Honors Program
  • Hannah Kennedy: Pell Honors Program
  • Kaela Kennedy: Pell Honors Program
  • Malysa Kettavong: College Democrats Award
  • Madeline Key: Lambda Pi Eta
  • Catherine Kierce: Pell Honors Program
  • Jennifer Killian: Chi Alpha Sigma
  • Kerry Kimmel: Pell Honors Program
  • Alexander King: Crypto Club Award
  • Katherine Kline: Chi Alpha Sigma, Christopher M. Kiernan Scholar-Athlete Award, Kappa Delta Pi, Mathematical Sciences Department Award, Pi Mu Epsilon, summa cum laude
  • Gabrielle Kuba: Leo Bottari Jr. Research Award (biology and biomedical sciences), Pell Honors Program
  • Lauren Ladino-Saunders: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Jacob Lang: Magna cum laude, Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program, Phi Sigma Tau, Pi Sigma Alpha
  • Rachel Langley: Alpha Mu Alpha
  • Jennifer Laramie: Kappa Delta Pi
  • Claire Latsko: Cum laude, Lambda Pi Eta, Mosaic News Award, Pell Honors Program
  • Sarah Lauermann: Alpha Mu Alpha
  • Victoria Laureano: Communication Studies Award, Lambda Pi Eta, summa cum laude
  • Jack Lawlor: Magna cum laude, Sigma Beta Delta, Theta Alpha Kappa
  • Benjamin Lescault: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Sigma Beta Delta
  • Mark Letaif: Pell Honors Program
  • Cynthia Lill: Administration of Justice Club Award, Alpha Phi Sigma, magna cum laude
  • Hannah Lussier: Chi Alpha Sigma, Pell Honors Program, Sigma Delta Pi, summa cum laude
  • Danielle Lynch: Campus Activities Board Award, cum laude, Psi Chi
  • Jonathan Lynch: Alpha Phi Sigma, Chi Alpha Sigma, cum laude, Pell Honors Program
  • Marissa Machado: Theta Alpha Kappa
  • Alexander Makoske: Chi Alpha Sigma, Sigma Beta Delta
  • Zachary Makoske: Chi Alpha Sigma
  • Bernadette Maligranda: Campus Leadership and Student Service Award, Delta Epsilon Sigma, Pell Honors Program, Sigma Phi Sigma, summa cum laude
  • Mackenzie Mandile: Pi Sigma Alpha
  • Justin Manfredi: Magna cum laude, Pell Honors Program, Sigma Beta Delta
  • Nills Manzi: Campus Leadership and Student Service Award, Delta Epsilon Sigma, Global Business and Economics Award, Sigma Beta Delta, summa cum laude
  • Samantha Marden: Women’s Rugby Award
  • Cristina Marsocci: Pell Honors Program, Pre-Health Club Award, Sigma Phi Sigma
  • Stephanie Martin: Cum laude, Psi Chi
  • Cameron Mas: Shotokan Karate Club Award
  • Marissa Masson: SalveTHON Award, Sigma Beta Delta
  • Morgan McBrier: Chi Alpha Sigma, cum laude
  • Marikate McConnell: Kappa Delta Pi
  • Bryan McCormack: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude
  • Mallorie McDonald: Alpha Mu Alpha
  • Mitchell McGowan: Cum laude
  • Jessi McNeill: Cultural, Environmental and Global Studies Departmental Award, Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program, Southern Poverty Law Center Award
  • Peter Melo: Alpha Mu Alpha
  • Zoe Michalopoulos: Nancy Hallas Award for Excellence in Solo Performance
  • Amanda Miller: Alliance Award, Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Hannah Montemagno: Cum laude, Kappa Delta Pi
  • Brooke Morgan: Magna cum laude
  • Melissa Munoz-Gonzalez: Pell Honors Program
  • Michelle Murphy: Magna cum laude
  • Stephanie Napierkowski: Business Administration Award, Delta Epsilon Sigma, Pell Honors Program, summa cum laude
  • Samantha Nedder: Chemistry Department Award, Delta Epsilon Sigma, magna cum laude
  • Elisabeth Needham: Choral Ensembles Award, magna cum laude
  • Faith Noel: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program, Sigma Theta Tau International
  • Evelyn O’Callaghan: Delta Epsilon Sigma, Sigma Beta Delta
  • Serena O’Hara: Sigma Theta Tau International
  • Jordan Palmer: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Psi Chi
  • Margaret Palmer: Sigma Beta Delta
  • Jenna Paradis: Catherine McAuley RN Nursing Award, Delta Epsilon Sigma, Sigma Theta Tau International, summa cum laude
  • Jacqueline Parente: Campus Activities Board Award, Kappa Delta Pi
  • Sarah-Kate Parizo: Cum laude, Delta Epsilon Sigma, Pell Honors Program
  • Taylor Parry: Chi Alpha Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Special Olympics Award, Susan Hatfield Dwyer ’59, ’82 (M) Award in Special Education
  • Baleigh Payne: Cum laude, Sigma Theta Tau International
  • Alyssa Perkalis: Sigma Theta Tau International
  • Alex Perry: Alpha Mu Alpha
  • Olivia Petkauskos: Pell Honors Program
  • Julia Pfister: Kappa Delta Pi, magna cum laude
  • Jeffrey Peiczarka: Cum laude, Psi Chi
  • Gwendolyn Plum: Kappa Delta Pi
  • Raquel Pouliot: Pell Honors Program, Sigma Theta Tau International
  • Aleksandra Predota: Sigma Theta Tau International
  • Ashley Prokop: Cum laude, Pell Honors Program, Sigma Beta Delta
  • Stephanie Ranucci: Pell Honors Program
  • Cassandra Raymond: Campus Leadership and Student Service Award
  • Samantha Redman: Chi Alpha Sigma
  • Amanda Reis: Nuala Pell Leadership Program, Sigma Beta Delta
  • Kelly Richards: American Sign Language Club Award, cum laude, Pell Honors Program
  • Emily Riley: Biology Department Award, Chi Alpha Sigma, Delta Epsilon Sigma, Pell Honors Program, summa cum laude
  • Hayley Robichaud: Kappa Delta Pi, magna cum laude, Mary Green O’Connor Award in Elementary Education, Pell Honors Program
  • Julia Royce: Magna cum laude
  • Rachel Ruest: American Institute of Chemists Award, cum laude, Pell Honors Program
  • Kyla Russell: Pi Delta Phi
  • Connor Russo: Chi Alpha Sigma
  • Jennifer Ryan: Chi Alpha Sigma
  • Samantha Ryder: Cum laude, IMA Accounting Honor Society, Sigma Beta Delta
  • Maria Saia: Sister Madeline San Souci Nursing Award
  • Darwin Salazar: Alpha Phi Sigma, cum laude, Cybersecurity Club Award
  • Andrew Sardelli: Alpha Phi Sigma, Chi Alpha Sigma, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Austin Sattler: Best Buddies Award, Kappa Delta Pi
  • Kay Scanlan: Magna cum laude, Nuala Pell Leadership Program, Pell Honors Program, Psi Chi
  • Emily Scott: Delta Epsilon Sigma, Lambda Pi Eta, summa cum laude
  • Jessie Severino: Alpha Phi Sigma, Chi Alpha Sigma, cum laude
  • Michael Sheehan: Chi Alpha Sigma
  • Rebecca Sherman: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Pell Honors Program, Phi Alpha Theta
  • Olivia Sherman: Pell Honors Program
  • Helen Shiepe: Sigma Phi Sigma
  • Andrew Siaba: IMA Accounting Honor Society
  • Leah Siefring: Chi Alpha Sigma, cum laude, Kappa Delta Pi, Pell Honors Program
  • Alexis Smith: Cum laude
  • Delaney Smith: Environmental Club Award
  • Devin Smith: Chi Alpha Sigma, Nuala Pell Leadership Program, Sigma Theta Tau International
  • Kaitlin Soltis: Cum laude, Psi Chi, Sigma Phi Sigma
  • Allyson Storch: Kappa Delta Pi, magna cum laude
  • Victoria Surette: Chemistry Club Award, Pell Honors Program, Rhode Island Section of the American Chemistry Society Award
  • Jennifer Sutherland: Cum laude, Dr. Heriberto Vazquez Memorial Award in Spanish, Kappa Delta Pi, Sigma Delta Pi
  • Lauren Svensen: Kappa Delta Pi, Sigma Delta Pi
  • Nicole Symonds: Dr. Ronald Atkins Award in Business Studies and Economics, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Mallory Tassone: Delta Epsilon Sigma, summa cum laude
  • Hallie Talty: Cum laude, Sigma Theta Tau International
  • Francesca Testani: Sigma Theta Tau International
  • Michelle Tierney: Alpha Mu Alpha, magna cum laude, Sigma Beta Delta
  • Patrick Thompson: Chi Alpha Sigma
  • Brooke Tolley: Chi Alpha Sigma, Kappa Delta Pi, Pell Honors Program
  • Kelly Tracy: Cum laude, IMA Accounting Honor Society, Sigma Beta Delta
  • Collin Travassos: Cum laude, Pell Honors Program
  • Ellen Tuttle: History Club Award, Pell Honors Program, Phi Alpha Theta
  • Chelsea Utz: Sigma Theta Tau International, Walsh Senior Prize (nursing)
  • Taylor Vaccaro: Pi Sigma Alpha, summa cum laude
  • Lindsey Valentine: Cum laude, IMA Accounting Honor Society, Sigma Beta Delta
  • Lindsey Venuto: Cum laude
  • Abigail Verille: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude
  • Kathryn Walsh: Circle K Award
  • Amy Whitelaw: Patricia Egan Glancy Memorial Scholarship Award (nursing), Sigma Theta Tau International
  • Megan Wicander: Cum laude, IMA Accounting Honor Society
  • Brianna Wilcox: Chi Alpha Sigma, Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Sigma Theta Tau International
  • Emma Wilkinson: Delta Epsilon Sigma, magna cum laude, Sigma Beta Delta
  • Amy Williams: Cum laude, Mosaic News Award, Pell Honors Program
  • Jamie Wilson: Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, magna cum laude, Pell Honors Program
  • Conor Woods: Chi Alpha Sigma, Sigma Beta Delta
  • Lauren Wyble: Cum laude, Kappa Delta Pi
  • Brandon Yee: Chi Alpha Sigma, Judith A. Keenan Memorial Award for Excellence in Business Education, magna cum laude, Sigma Beta Delta
  • Allyse Zajac: Brother John Buckley Outstanding Senior Thesis (history), Delta Epsilon Sigma, Kappa Delta Pi, Pell Honors Program, Phi Alpha Theta, summa cum laude
  • Yajing Zheng: Alpha Mu Alpha

Leave a comment

All fields marked (*) are required

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.